Úvodní stránka2022-09-13T19:47:36+02:00

Program

Povedu opět kandidátku hnutí Pro lepší Louny a chtěl bych obhájit post starosty. Rád bych pracoval pro Louny i v dalším období. Vidím výsledky toho, co jsme dosáhli, splněný program z roku 2018 a práce ve vedení města a pro jeho rozvoj mě osobně baví a naplňuje. Připravili jsme unikátní mapu Loun, zkontrolujte si tu svou ulici.

Přál bych si, aby Louny byly dobré místo k životu. Vlídné, přátelské a zelené. Takové to místo, kde chcete vychovávat děti a mít zázemí. Louny musí myslet na rodiny, aby měly budoucnost, a musí zabezpečit seniory, aby se mohli opřít o svou minulost. Máme tady přírodu, která se stala často symbolem české krajiny. Gró pocitu bezpečí ale dělají lidé, ti jsou duší města.

Trvám na rozumném hospodaření s obecní kasou. Budu pořád klást důraz na to, že každý občan má být vyslyšen a město musí jasně a aktivně prezentovat své plány, ne čekat, že si o ně lidé řeknou. Kvalitní školky a školy jsou jedním z hlavních důvodů, proč bydlet v Lounech.

Mým programem je budování zázemí pro seniory, o které se již nemohou postarat doma, a zpříjemnění města pro rodiny. Osobně by se mi líbilo, kdyby tady vyrostlo i nějaké větší obchodní centrum a zaplnilo tak poptávku, za kterou dnes musí lidé do větších měst.

“ Mám okolo sebe skvělý tým, který chce pracovat pro své město, pro ještě lepší Louny.“

Selling fake watches at the best price online mall, this is the store with the best value for money.

O mně

Témata

2022-09-13T19:46:40+02:00

Aby nám ceny energií nezlámaly vaz

Ceny energií letí nahoru. Řešení není jen ve snižování spotřeby, ale v technologiích, stavebních opatřeních a optimalizaci zdrojů. Alternativní zdroje energie jsou nyní dostupnější a mohou přispět k energetické bezpečnosti celé země, i k významným úsporám našeho města.

Zapojte se

Pavel Janda, starosta Loun během oddávání

Novinky z radnice

Zprávy od starosty města Louny

Objednejte si pravidelné zprávy z dění ve městě a na radnici přímo od starosty zde.

Chci přispět k dobré informovanosti mezi radnicí a občany. Během volební kampaně jsem slíbil, že se na komunikaci nevykašlu ani po svém zvolení a své slovo plním. Nechci psát častěji než dvakrát do měsíce. Balastu kolem sebe máme dost, proto chci nejen informovat, ale ptát se Vás na to, jak Louny a jejich budoucnost vidíte právě Vy.

Budu Vám vděčný, když tento newsletter nabídnete i svým známým. Stačí jim poslat odkaz na stránku http://news.paveljanda.cz.

K odběru se můžete přihlásit níže, prostudujte si předtím prosím jak nakládám s osobními údaji odběratelů.

Pavel Janda, Váš starosta

Moje zprávy od starosty

Novinky

Twitter

Newsletter

Kontakty

Mgr. Pavel Janda

tel.: +420 776 709 719
e-mail: paveljanda@paveljanda.cz

Adresa kanceláře starosty

Městský úřad Louny
Mírové náměstí 35
440 01 Louny

Přejít nahoru