Pavel Janda

Narodil jsem se v říjnu 1984 v Podbořanech, vyrůstal jsem Dobroměřicích a Lounech, kde v současné době žiji s manželkou Janou.

V roce 2004 jsem odmaturoval na Gymnáziu Václava Hlavatého v Lounech. Následovalo studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, magisterský studijní obor Právo a právní věda jsem dokončil v roce 2010. Po absolvování práv jsem pracoval jako advokátní koncipient a právník v České obci sokolské. Od roku 2015 působím jako advokát. V souvislosti s výkonem funkce starosty je v současné době činnost mé advokátní kanceláře utlumena.

V roce 2009 jsem se stal zakládajícím členem TOP 09 v Lounech a snažím se v jejím dresu dělat slušnou politiku zejména na komunální úrovni. V roce 2014 jsem byl zvolen členem Zastupitelstva města Loun. Do voleb v roce 2018 jsem vedl společnou kandidátku PRO LEPŠÍ LOUNY – TOP 09, nezávislí a hnutí PRO Zdraví a Sport. Získali jsme 4 mandáty v zastupitelstvu a byl jsem zvolen starostou města.

Svůj volný čas se snažím trávit společně s manželkou a naším společným pokladem – fenkou anglického buldoka Gabriellou. Jsem členem Veslařského klubu Ohře Louny, který na Ohři v Lounech působí od roku 1883!

Dále mě zajímá aktuální dění, sport. Rád cestuji, pochutnám si na dobrém jídle a poslechnu hudba rozličných žánrů.

Pavel Janda, starosta města Louny, oddávající

Lepší Louny

Díky výsledku komunálních voleb v roce 2018 máme možnost dělat vše PRO LEPŠÍ LOUNY.

Starostou Loun jsem byl zvolen jako lídr koaliční kandidátky Pro lepší Louny. V minulém období jsem pracoval jako radní v Lounech.

Koaliční dohoda byla uzavřena mezi kandidátkou Pro lepší Louny, ODS, Unií pro sport a zdraví a ANO. TOP 09 ve vedení města jako člen rady zastupuje ještě Michal Kučera, také dlouholetý zkušený politik, který byl dvojkou na kandidátce. Další dva kandidáti, kteří reprezentovali na kandidátní listině PLL nezávislé a hnutí PRO Zdraví a Sport, zasednou v zastupitelstvu.

Jsem rád, že to takto dopadlo a my jsme uzavřeli koalici, která provede Louny velmi náročným investičním obdobím v příštích čtyřech letech. Čeká nás výstavba plavecké haly za 265 milionů, současně budeme dělat maximum pro to, aby finanční náročnost výstavby občané na běžném chodu města, pokud možno, vůbec nepocítili. Jsem proto rád, že na radnici nedošlo k nějaké zásadní revoluci.“

Twitter

Newsletter

Kontakty

Mgr. Pavel Janda

tel.: +420 776 709 719
e-mail: paveljanda@paveljanda.cz

Adresa kanceláře starosty

Městský úřad Louny
Mírové náměstí 35
440 01 Louny