Pavel Janda

Narodil jsem se v říjnu 1984 v Podbořanech, vyrůstal jsem Dobroměřicích a Lounech, kde v současné době žiji s manželkou Janou.

V roce 2004 jsem odmaturoval na Gymnáziu Václava Hlavatého v Lounech. Následovalo studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, magisterský studijní obor Právo a právní věda jsem dokončil v roce 2010. Po absolvování práv jsem pracoval jako advokátní koncipient a právník v České obci sokolské. Od roku 2015 působím jako advokát. V souvislosti s výkonem funkce starosty je v současné době činnost mé advokátní kanceláře utlumena.

V roce 2009 jsem se stal zakládajícím členem TOP 09 v Lounech a snažím se v jejím dresu dělat slušnou politiku zejména na komunální úrovni. V roce 2014 jsem byl zvolen členem Zastupitelstva města Loun. Do voleb v roce 2018 jsem vedl společnou kandidátku PRO LEPŠÍ LOUNY – TOP 09, nezávislí a hnutí PRO Zdraví a Sport. Získali jsme 4 mandáty v zastupitelstvu a byl jsem zvolen starostou města.

Svůj volný čas se snažím trávit společně s manželkou a naším společným pokladem – fenkou anglického buldoka Gabriellou. Jsem členem Veslařského klubu Ohře Louny, který na Ohři v Lounech působí od roku 1883!

Dále mě zajímá aktuální dění, sport. Rád cestuji, pochutnám si na dobrém jídle a poslechnu hudba rozličných žánrů.

Pavel Janda, starosta města Louny, oddávající

Lepší Louny

Výsledek komunálních voleb v roce 2018 byl velký úspěch a já jsem hrdý na to, co se nám podařilo v Lounech dokázat. Bohužel, volby v roce 2022 přinesly dlouhá a vyhrocená jednání, která nakonec skončila koalicí ANO-SPD-ČSSD-Lounští patrioti. Pro lepší Louny odešlo opozice, kde se snaží, i přes překážky, efektivně pracovat pro občany města. O tom, jak pracujeme, se dozvíte zde: http://www.lepsilouny.cz/ nebo z mého pravidelného newsletteru.

Twitter

Newsletter

Kontakty

Mgr. Pavel Janda

tel.: +420 776 709 719
e-mail: paveljanda@paveljanda.cz